IGA NARKIEWICZ

  • Tworzyciel

Z wykształcenia jestem Architektem Wnętrz — z zamiłowania projektuję nie tylko wnętrza.

Jestem absolwentką Architektury Wnętrz na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

Z Grupą CX związana jestem od ponad 6 lat. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęłam zaraz po ukończeniu liceum, na stanowisku Asystent Biura. Umiejętności zdobyte podczas studiów oraz prywatne zainteresowania, pozwoliły mi na rozwinięcie się w dziedzinie projektowania graficznego, co zaowocowało dalszą, ponad 3-letnią, pracą w obszarze marketingu B2B i B2C. Moją główną odpowiedzialnością było projektowanie graficzne oraz organizowanie i wspieranie realizacji eventów marketingowych.

Po ukończeniu studiów postanowiłam, że chcę zmienić dotychczasową pracę i zacząć aktywnie rozwijać się w zawodzie architekta wnętrz. Obecnie prowadzą Autorską Pracownię Projektową, co pozwala mi na dużą samodzielność oraz zdobywanie coraz to większego doświadczenia w zakresie projektowania.

Jednak zamiłowanie do pięknych przestrzeni nie przyćmiło mojego zainteresowania projektowaniem graficznym, dzięki czemu wciąż mam możliwość rozwijać się i pracować z wyjątkowymi ludźmi w ramach takich projektów jak właśnie CX experience.

IGA o sobie...

Moje ulubione zajęcie: Cokolwiek z przyjaciółmi.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie był/była tym, kim jestem: Krytykiem kulinarnym żeby jeść dobre rzeczy, Kubusiem Puchatkiem.

Mój ulubiony bohater literacki/ filmowy: Holly Golightly z książki “Śniadanie u Tiffaniego”, Sherlockiem Holmesem z serialu “Sherlock” granym przez Benedictem Cumberbatch.

Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem: Alergia na słodycze.

Słowa, których nadużywam: Szczerze mówiąc.