IZABELA GAPIŃSKA

  • Menedżer Projektów
  • Adwokat Jakości

Jestem wieloletnim pracownikiem Grupy CX. Od zawsze moja praca związana była z cyferkami, analizami, zestawieniami itd. Z ręką na sercu stwierdzam, że do dziś mi się to nie znudziło 😉 . Stąd jedna z kluczowych moich ról w Grupie CX – Finanse.

W pracy ogromną wagę przykładam do realizowania zadań na czas. Pomaga mi w tym moja skrupulatność, dobra organizacja pracy oraz odpowiednie ustalanie priorytetów. Moje motto życiowe brzmi „Pomagając innym pomagasz i sobie”.

W projekt CXE zaangażowałam się od samego początku. Ktoś zauważył, że moją skrupulatność w łatwy sposób da się wykorzystać dla odpowiedzialności roli Menedżer Projektu (MP) i tak oto nasze drogi się zetknęły. Z wielką radością angażuję się w nowe projekty, w których poprzez swoje pomysły i pracę mogę dzielić się wiedzą, ale też doskonalić swój warsztat.

IZA o sobie...

Moje ulubione zajęcie: Czytanie książek zwłaszcza Camilli Lackberg, słuchanie “ostrej” muzyki i przygotowywanie różnych wypieków – a jak to mówi mój syn, mam potrafi zrobić ciasteczka z niczego.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie był/była tym, kim jestem: Gitarzystą lub panią nauczycielką, ale nie wiem od jakiego przedmiotu – na pewno nie byłaby to plastyka 🙂

Mój ulubiony bohater literacki/ filmowy: W zasadzie nie mam ulubionego bohatera. Nie przepadam za filmem, za to kocham teatr.

Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem: Samotność. 

Słowa, których nadużywam: To znaczy… Generalnie…