JOANNA KUGLER

  • Mistrz Słowa i Obrazu
  • Adwokat Jakości

W pracy potrzebuję wyznaczonych celów i wyzwań. Najbardziej lubię sprawdzać się w nowych rzeczach. Zaczynam od pytania – czy chcę to zrobić? Jeśli chcę, to znajdę sposób na to, żeby to osiągnąć. Lubię rozwiązywać problemy, jeśli coś mnie nurtuje, to nie daje za wygraną, dopóki nie znajdę rozwiązania.

Cały czas staram się uczyć nowych rzeczy i doskonalić umiejętności. Jedną z moich mocnych stron jest zdobywanie wiedzy. Lubię być najlepsza w tym, co robię. Przez ten perfekcjonizm czasem utykam w miejscu i bardzo często nie jestem zadowolona z siebie. W takich chwilach szukam spokoju i wytchnienia gotując, układając puzzle lub zanurzając się w historie opowiadane w filmie, czy książce.

Z wykształcenia jestem socjologiem ze specjalizacją komunikacja społeczna, ale już od studiów pracuje jako marketer, głównie B2B. Moje pierwsze poważne doświadczenie zawodowe to praca w polskiej firmie konsultingowej i tak moja przygoda z marketingiem trwa już 10 lat.

Moja przygoda z CX experience to nie ustająca nauka i wymiana doświadczeń. Jestem w grupie niezwykłych ekspertów, każdy dzień z nimi to nowa przygoda, pełna inspiracji i rozwoju. Z tej perspektywy życzę każdemu takich doświadczeń.

joanna o sobie...

Moje ulubione zajęcie: Gotowanie i jedzenie 😉 układanie puzzli.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie był/była tym, kim jestem: Pisarzem, krytykiem literackim, muzykiem.

Mój ulubiony bohater literacki/ filmowy: Harry Heller – bohater książki “Wilk Stepowy”, Don Draper z serialu Mad Men, Smutek z “W głowie się nie mieści”.

Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem: Obudzić się w sobotę przed 9 😉

Słowa, których nadużywam: Gdybym tylko wiedziała, to już bym nad tym pracowała 😉

joanna kugler
joanna kugler