KAROLINA DĄBROWSKA

  • Tworzyciel

Moje zainteresowania od najmłodszych lat wędrowały pośród świata plastycznego. Z biegiem czasu zainteresowania te rozwijać zaczęłam na kursach m.in. rysunku architektonicznego oraz postaci ludzkiej. Zajęcia, poznanie programów graficznych oraz zamiłowanie do krajów Azji zaprowadziły mnie do Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, gdzie zdobyłam wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko pojętej Sztuki Nowych Mediów. 

Prywatnie jestem zwolenniczką podróżowania długodystansowego, poznawania innych kultur, języków, historii i dzielenia się nimi. Ciągle szukam swojego stylu i miejsca na świecie. Te doświadczenia i emocje od paru lat dokumentuję z pomocą sztuki, a przede wszystkim fotografii. 

Wierzę, że za pomocą coraz szybciej rozwijającej się technologii, powiązanej z najnowszymi środkami przekazu, jakimi są media, artyści i graficy są w stanie kreować coraz to ambitniejsze wizje na coraz większą skalę. Moja wiedza zdobyta podczas pracy oraz wymiany zagranicznej dała mi możliwość szerszego spojrzenia na środki komunikacji między nami i możliwości dla twórców, które są jeszcze do zaoferowania.

KAROLINA o sobie...

Moje ulubione zajęcie: Wycieczka za granicą po lokalnych sklepach i punktach gastronomicznych oraz oglądanie ładnych opakowań produktów.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie był/była tym, kim jestem: Być Holendrem z elektrycznym rowerem albo Szwajcarem z domem w Alpach

Mój ulubiony bohater literacki/ filmowy: Normanowskie drzwi.

Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem: Strata rodziny.

Słowa, których nadużywam: …, right?